zpět na titulní stranu

Náš tým v Plzni

Bc. Šárka Škodová

(ředitelka, lektorka)

Bc. Šárka Donátová Ať jsem se dostala do jakéhokoliv kolektivu, vždy jsem toužila po tom vést lidi a mé ambice směřovaly k tomuto cíli. Dostala jsem šanci starat se o 2 skvělé děti v Anglii jako au-pair, dělat manažerku v rušné kavárně v centru Dublinu, vedla taneční kroužek pro děti v  mateřské škole, reprezentovala jsem jako prezidentka studentskou neziskovou organizace AIESEC Plzeň a za dobré výsledky zodpovídala také jako ředitelka softwarové společnosti Syntactic Sugar s.r.o.
Po narození syna Matěje (2011) (a možná také díky lehké krizi středního věku) jsem začala přemýšlet nad svým opravdových životních cílem. Co je to, co po sobě chci zanechat. Čím chci žít a co chci budovat.
S dětmi je pevně spjat celý náš život (kdo děti má, jistě mi dá za pravdu) a s dětmi je spjata také naše budoucnost. Jaké dětství naše děti budou mít a co se v tomto kritickém věku naučí, máme v rukou my – rodiče.
Chtěla bych, aby každé dítě mělo takové zázemí a dostávalo takové podněty, aby mohlo objevit samo sebe a vyrůst v samostatného člověka schopného vlastního rozhodování, vyjadřování a touhy tvořit svou vlastní budoucnost.
Udělám všechno proto, aby byl Rubikon výjimečným – právě to si naše výjimečné děti zaslouží.

Zuzana Cízlová

(asistentka)

Zuzana Cízlová Jsem maminka báječné holčičky Amálky (narozena 2013). Vzhledem k tomu, že Amálka není dítě ve standardním vývoji, zajímám se o rozvoj a vzdělávání dětí. Rubikon navštěvujeme už půl roku. A za tuto krátkou dobu je vidět, jak toto vzdělávání malé pomáhá.  Když se ke mně dostala informace, že Šárka hledá někoho na pomoc s běžným provozem Rubikonu, hned jsem se přihlásila. Věřím, že moje pomoc a nasazení pomohou dalšímu rozvoji klubu. Je fajn být součástí takového projektu.

Pavlína Klepáčová

(lektorka)

Pavlína Klepáčová Většinu své kariéry jsem pracovala v rodinném DTP studiu jako grafik a fotograf. Už tehdy mě nejvíce bavilo focení dětí. Fotografování bylo a stále zůstává mým největším koníčkem.
Vždy mě zajímala psychologie a s narozením mých dětí jsem se začala zajímat o psychologii dětskou.
Narození syna Matyáše (2009), který má odlišné vnímání světa, bylo tím posledním impulzem ke změně směru mého života.  Začala jsem se zajímat o  nevšední metody vzdělávání dětí, autismus, aspergerův syndrom. Právě díky tomuto jsem se dozvěděla o PlayWisely. Tento výukový systém mě přesvědčil natolik, že jsem se stala lektorkou.
Velice brzy jsem si uvědomila, že nejvíce naplňující a uspokojující pro mě je mít kolem sebe spoustu dětí, kterým mohu něco předat.
Když vidím upřímnou radost, jakou mají z úspěchu, raduji se s nimi a je to pro mne největší odměna. Práci s nimi jako práci vůbec nevnímám.
Záleží jen na nás, co do svých dětí "uložíme" a z čeho ony budou moci čerpat.  A o to jde především. O budoucnost našich dětí.

Mgr. Klára Nová

(lektorka)

Klára Nová Vystudovala jsem magisterský obor Sociální práce na Západočeské univerzitě v Plzni. Již při studiu jsem začala pracovat v oboru a to v sociálních službách pro osoby s duševním onemocněním. Vždy mě přitahovala práce s lidmi založená na osobním přístupu.
V současnosti jsem na rodičovské dovolené se synem Jeronýmkem. Každým dnem na něm vidím pokroky, které dělá ve svém duševním i tělesném vývoji. Je radost ho pozorovat a jako rodič se toho procesu i účastnit.
Věřím, že metoda PlayWisely umí podpořit přirozený rozvoj každého dítěte a vyzdvihnout jeho dovednosti."

Chci ukázkovou lekci PlayWisely v Plzni zdarma!

Mapa webu Tisk Nahoru